Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

Nasza produkcja

Jesteśmy polskim oddziałem grupy Columbus Mckinnon, światowego lidera w zakresie urządzeń dźwignicowych z siedzibą w Stanach Zjednoczonych. W naszym zakładzie produkcyjnym w Plewiskach koło Poznania wytwarzamy oraz projektujemy urządzenia dźwignicowe, wciągarki linowe, konstrukcje suwnicowe i żurawie oraz platformy hydrauliczne. Nasz zakład działa w oparciu o najwyższe europejskie standardy. Wszystkie wykonywane prace zawierają się w pełni kontrolowanym procesie produkcyjnym. Materiały, z których wytwarzamy nasze urządzenia są najwyższej jakości. Posiadają atesty lub stosowne certyfikaty. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nowatorskim i solidnym konstrukcjom od wielu lat jesteśmy czołowym producentem w branży. Wszystkie nasze produkty spełniają wymogi dyrektywy maszynowej 2006/42/WE i są oznaczone znakiem „CE”.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie analizując szczególne uwarunkowania i wymagania klienta. Dzięki temu mamy pewność, że nasze urządzenia sprawdzą się w konkretnych zastosowaniach. Dysponujemy zaawansowanym oprogramowaniem i sprzętem umożliwiającym weryfikację układów z uwzględnieniem zależności kinematycznych. Połączenie doświadczenia i technologii pozwala nam zaspokoić oczekiwania naszych klientów.

 

Największym priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo. Wszystkie urządzenia przechodzą obszerne badania typu, uwzględniające analizę ryzyka oraz wytyczne normy produktowej. Dzięki rygorystycznej i obszernej procedurze testowej, oddajemy do dyspozycji niezawodne i bezpieczne urządzenia dźwignicowe.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności