Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

1

W naszej ofercie znajdują się platformy hydrauliczne i dźwigniki hydrauliczne, także podesty towarowe i rampy przeładunkowe w wersjach standardowych oraz indywidualnych naszej własnej produkcji.

 

 

2

wersje przeładunkowe podestów towarowych i nożycowych oferujemy w zakresie udźwigów do 10.000 kg w indywidualnych wymiarach platformy, doskonale dopasowanych do warunków lokalizacyjnych. Szeroki wybór wyjątkowo solidnie wykonanych dźwigników nożycowych, podestów towarowych, podnośników hydraulicznych oraz ramp przeładunkowych.

 

3

Dźwigi towarowe i platformy hydrauliczne są oferowane w zakresie wysokości podnoszenia aż do 6m oraz udźwigu 5t.

 

 

 

4

Dźwigniki i podnośniki hydrauliczne w wersji niskoprofilowej są przeznaczone do montażu naposadzkowego. Oferujemy dźwigniki nożycowe i hydrauliczne do 2t udźwigu.

 

 

5

Platformy hydrauliczne i dźwigniki przeładunkowe w wersji tandemowej są oferowane z udźwigami do 12.000 kg oraz wymiarów platformy maks. 8000x3500 mm.

 

 

6

Dźwigniki nożycowe nachylne służą do ergonomicznego podnoszenia skrzyń lub palet i posiadają możliwość nachylenia platformy do 45 stopni. Udźwigi nachylnych platform hydraulicznych w wersji nachylnej: 1500 kg.

 

 

7

Wyjątkowo kompaktowa wersja dźwignika nożycowego, dopasowanego do wysokiej ilości taktów oraz pracy non-stop. Dźwigniki hydrauliczne typoszeregu "E-Series Heavy Duty" zostały zaprojektowane dla najbardziej intensywnej pracy.

  

 

9

Każdy podnośnik, podest towarowy, dźwignik hydrauliczncy czy przenośnik przeładunkowy może być indywidualnie wyposażony w różne opcje. Zapraszamy do zapoznania się.

 

 

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności