Nasza firma.

Columbus Mckinnon Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład międzynarodowego koncernu Columbus Mckinnon Corporation.

Yale

yaleYale jest wiodącą marką w Europie w segmencie wciągników ręcznych i elektrycznych oraz szerokiej gamy urządzeń dźwignicowych. W 1877 r. firma jako pierwsza wyprodukowała wciągnik z hamulcem dociskowym, który od tej pory jest wykorzystywany w toku produkcji. W miarę rozwoju firmy, w 1936 r., w Velbert w Niemczech Yale rozpoczęło produkcję światowej sławy wciągnika Yale Pul-Lift®. Kreatywne, dalekowzroczne myślenie oraz know-how technologiczny sprawiły, że wkrótce Yale stało się numerem jeden w Europie.
Dalszy rozwój Yale w obszarach poszczególnych produktów nieustannie podnosi poprzeczkę pod względem jakości, niezawodności i bezpieczeństwa. Szeroki asortyment obejmuje wciągniki łańcuchowe oraz linowe, zarówno ręczne jak i elektryczne, żurawie, akcesoria do urządzeń dźwigowych, wszelkiego rodzaju uchwyty, akcesoria hydrauliczne, wózki paletowe oraz wszystko co związane z bezpiecznym przemieszczaniem ładunku. Charakterystyczne żółte urządzenia dźwignicowe są wykorzystywane w każdej branży, handlu i przemyśle na całym świecie.

 

STAHL CraneSystems

STAHL CraneSystemsSTAHL CraneSystems oferuje najbardziej kompletny zakres technologii wciągników łańcuchowych, wciągarek linowych i komponentów suwnicowych, które są dostarczane są do dźwigów, suwnic i producentów suwnic na całym świecie.

Ponad 115-letnie doświadczenie w budowaniu suwnic oraz wiedza zdobyta przez dekady badań podstaw łączą się w centrali Firmy w Künzelsau. Dzięki wysoce wykształconym Pracownikom działu badawczo-rozwojowego i niezliczonym pionierskim wynalazkom STAHL CraneSystems znacząco wpłynęła na postęp technologiczny przemysłu.
Wysoka integracja pionowa w zakładzie w Niemczech oznacza wysoką jakość produktów i stanowi podstawę silnej pozycji rynkowej.

Technologia przeciwwybuchowa (ATEX) jest stosowana w wielu gałęziach przemysłu: w przemyśle chemicznym i petrochemicznym, w górnictwie, energetyce, przemyśle spożywczym i farmaceutycznym. Dzięki wysoce rozwiniętym rozwiązaniom STAHL CraneSystems jest liderem światowego rynku technologii dźwigowych chronionych przed wybuchem (ATEX).
Od czasu opracowania pierwszych elementów zabezpieczonych przed wybuchem w 1926 r.

Oprócz obowiązujących dyrektyw dotyczących bezpieczeństwa, wciągniki w wersji przeciwwybuchowej firmy STAHL CraneSystem spełniają europejskie normy ATEX. Od 2010 r. produkty są certyfikowane zgodnie z międzynarodowym systemem IECEx. Jest to pomocne przy wydawaniu innych certyfikatów krajowych: sprzęt z odpowiednimi certyfikatami może zostać oddany bez dalszych testów w krajach, które uznają ATEX lub IECEx – jest to wielką zaletą dla klientów międzynarodowych.
Firma STAHL CraneSystems, zalicza się do klasy premium.

TPL_BEEZ5_ADDITIONAL_INFORMATION

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi. Polityka prywatności